Salón PERSONA v Bratislave ponúka procedúry na základe firemných protokolov, s použitím originálnych produktov profesionálnej značky Izraelskej kozmetiky HL. Po bezplatnej konzultácie našich špecialistov, rady ponúkneme vám optimálny pre vašu pleť program profesionálnej a domácej starostlivosti.


OŠETRENIA PLETI KOZMETIKOU HL

MASTNÁ PLEŤ

Procedúra je určená na mastnú pleť. Prípravky z radu DOUBLE ACTION regulujú funkciu mazových žliaz, obmedzujú vylučovanie mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a pupienkov. Tieto prípravky majú takisto dezinfekčné, hojivé a vysušujúce účinky na infikované miesta.

PROBLEMATICKÁ PLEŤ (akné)

Prípravky z tejto rady vyvažujú pleť, čistia a upokojujú problematické oblasti, zabraňujú tvorbe pupienkov, znižujú vylučovanie mazu a pleti dodávajú jemný vzhľad bez mastného lesku.

Ošetrenie je určené na mastnú pleť a na pleť s akné či akné vulgaris.

PROTI STARNUTIU S VITAMINOM C

Procedúra spomaľuje proces starnutia pokožky, ktorý je spôsobený prirodzenými fyziologickými faktormi.

hk-renew-formula-full.gif

PROTI FOTOSTARNUTIU

Vďaka vysoké koncentrácie kyseliny alfa lipoovej a vitamínov A a E, ošetrenie pomáha spomaľovať proces starnutia pleti, obmedzujú tvorbu jemných línií a zvyšujú úroveň vlhkosti.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, ale najmä pre pleť, ktorá začína vykazovať známky starnutia.

alpha-beta-full.gif

PRE OMLADZOVANIE

Ošetrenie urýchľuje regeneráciu pleti a zmenšujú hĺbku vrások, zlepšuje textúru a elasticitu a zvyšuje úroveň vlhkosti v pleti. Vďaka svojmu zloženiu s obsahom alfa- a beta-hydroxykyselín a retinolu - prípravky majú regeneračné, rehabilitačné a zosvetľujúce účinky na pleť.

Procedúra je určená pre široké spektrum cieľových skupín a pre všetky typy pleti.

Perfect_time_full.gif

SPEVNENIE A LIFTING

Procedúra spevňuje a zvýrazňuje kontúry tváre, krku a dekoltu, hydratuje a udržuje optimálnu hladinu vlhkosti, zvyšuje množstvo podkožného tuku a tým umožňuje vyplnenie jemných vrások, zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

HYDRATÁCIA

Základným prvkom zloženia týchto prípravkov sú vysoké koncentrácie kyseliny hyalurónovej, ktorá má vynikajúce hydratačné účinky, vitamínov A, C a E, ktoré pomáhajú udržiavať vlhkosť, optimalizujú integritu kožnej bariéry, zlepšujú vláčnosť, spevňujú a vypĺňajú textúru pleti, ktorej zároveň prepožičiavajú žiarivý a hodvábne jemný vzhľad.

comp juvelast_small.jpg

REGENERÁCIA A VYŽÍVA SUCHEJ PLETI

VÝŽIVNÉ ošetrenie účinne zvyšujé prirodzenú hladinu hydratácie pokožky a vyživujé pleť. Procedúra navyše prispieva k zlepšeniu elasticity a povrchové štruktúry kože, zjemňuje vrásky a príznaky starnutia pokožky.

Bio repair.jpg

REHABILITÁCIA

Obnovenie pleti poškodenej vplyvom vonkajšieho prostredia. Základnými prvkami zloženia týchto prípravkov sú kolagén, elastín a jedinečný regeneračný komplex. Spoločne zabraňujú poškodeniu kožných buniek a už poškodené bunky regenerujú.

Procedúra je určená na poškodenú, unavenú a ochabnutú pleť.

dermalight_small.jpg

ZOSVETLENIE

Procedúra umožňujé zosvetlenie hyperpigmentačných stareckých škvŕn a melaziem, slúži ako prevencia tvorby nových škvŕn, dodáva pokožke zdravý vzhľad a rovnomerné sfarbenie.

Rad je určený pre pokožku trpiacu hyperpigmentáciou, tmavými škvrnami a stareckými škvrnami.

probiotic.jpg

POSILNENIE IMUNITY

Procedúra pre citlivú pokožku. Produkty tejto produktovej rady je na posilnenie a ochranu imunity sú na základe jedinečného probiotického komplexu, ktorý stabilizuje stav mikroflóry kože, a určené na obnovenie kožnej bariéry, stabilizujú imunitu pokožky a chránia pred vplyvmi prostredia.