Od svojho založenia, ktoré sa datuje  pred viac ako 30. rokmi až po súčasnosť Pharma Cosmetics ltd. vyvíja a vyrába vysoko výkonné profesionálne produkty pod značkou HL. Táto kozmetika rieši rôzne problémy v oblasti terapeutickej kozmetiky a estetickej medicíny, je určená na starostlivosť o pleť akéhokoľvek typu a stavu, vrátane problematickej, citlivej, poškodenej a tiež pleti oslabenej vekom, teda staršej.

 

Prípravky z tohto radu sú určené pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje počiatočné aj pokročilé známky starnutia.

PERFECT TIME s peptidy PROTI VRÁSKAM

Prípravky z radu PERFECT TIME pre dokonalu pleť - spevňujúca & liftingová starostlivosť o pleť. Esenciální aminokyseliny, inovativní lipopeptidy, antioxidanty a vitamíny, rostlinné fytoestrogeny a kyselina hyaluronova  zaručia okamžitý účinok a zároveň aj dlhodobé účinky. Procedúra spevňuje a zvýrazňuje kontúry tváre, krku a dekoltu, hydratuje a udržuje optimálnu hladinu vlhkosti, zvyšuje množstvo podkožného tuku a tým umožňuje vyplnenie jemných vrások, zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

PERFECT TIME je omladzovacia procedúra pre zrelu pleť.

 

PerfectTime_1web_little.jpg

C THE SUCCESS

Prípravky z radu C THE SUCCESS spomaľujú proces starnutia pokožky, ktorý je spôsobený prirodzenými fyziologickými faktormi. Základným prvkom zloženia týchto prípravkov je vysoká koncentrácia vitamínu C, ktorý je silný antioxidant, zvyšuje tvorbu kolagénu v kožných bunkách a pleti dodáva rovnomerný žiarivý farebný odtieň.

Prípravky z tohto radu sú určené pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje počiatočné aj pokročilé známky starnutia.

 

VITALISE

HYDRATAČNÉ PRÍPRAVKY

Prípravky z radu VITALISE obnovujú vlhkosť pleti, obmedzujú tvorbu jemných línií a pleti dodávajú mladistvý vzhľad. Základným prvkom zloženie týchto prípravkov sú vysoké koncentrácie kyseliny hyalurónovej, ktorá má vynikajúce hydratačné účinky, vitamínov A, C a E, ktoré pomáhajú udržiavať vlhkosť, optimalizujú integritu kožnej bariéry, zlepšujú vláčnosť, spevňujú a vypĺňajú textúru pleti, ktorej zároveň prepožičiavajú žiarivý a hodvábne jemný vzhľad.

Prípravky z tohto produktového radu sú určené pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje známky dermálnej dehydratácie.

 

A-NOX

PROBLEMATICKÁ PLEŤ - KOREKCIA

Prípravky z radu A-NOX vyvažujú pleť, čistia a upokojujú problematické oblasti, zabraňujú tvorbe pupienkov, znižujú vylučovanie mazu a pleti dodávajú jemný vzhľad bez mastného lesku.

ento produktový rad je určený na mastnú pleť a na pleť s akné či akné vulgaris.

 

Bio repair.jpg

BIO - REPAIR

REGENERAČNÉ PRÍPRAVKY

Prípravky z radu BIO REPAIR sú určené na obnovenie pleti poškodenej vplyvom vonkajšieho prostredia. Základnými prvkami zloženia týchto prípravkov sú kolagén, elastín a jedinečný regeneračný komplex. Spoločne zabraňujú poškodeniu kožných buniek a už poškodené bunky regenerujú. Takisto stimulujú interné mechanizmy korekcie a regenerácie kožných buniek.

Tento rad je určený na poškodenú, unavenú a ochabnutú pleť.

 

ALPHA - BETA S RETINOLOM

PRÍPRAVKY NA OMLADZOVANIE

Prípravky z radu ALPHA-BETA majú regeneračné, rehabilitačné a zosvetľujúce účinky na pleť vďaka svojmu zloženiu s obsahom alfa- a beta-hydroxykyselín a retinolu. Tieto prípravky výrazne urýchľujú regeneráciu pleti a zmenšujú hĺbku vrások, zlepšujú textúru a elasticitu a zvyšujú úroveň vlhkosti v pleti.

rípravky z tohto radu sú určené pre široké spektrum cieľových skupín a pre všetky typy pleti.

 

DOUBLE ACTION

KOREKCIA TVORBY MASTNOTY

Prípravky z radu DOUBLE ACTION regulujú funkciu mazových žliaz, obmedzujú vylučovanie mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a pupienkov. Tieto prípravky majú takisto dezinfekčné, hojivé a vysušujúce účinky na infikované miesta.

Tento produktový rad je určený na mastnú pleť a na pleť s akné.

 

AGE CONTROL

SPEVŇUJÚCE A LIFTINGOVÉ ÚČINKY

Prípravky z radu AGE CONTROL spevňujú, sťahujú a vyhladzujú existujúce vrásky. Základnými prvkami zloženia týchto prípravkov sú fytoestrogény, ktoré zvyšujú tvorbu kolagénu, a červené riasy, ktoré zvyšujú úroveň zvlhčenia pleti a majú liftingový efekt.

Tento produktový rad je určený na zrelú pleť.