Salón PERSONA v Bratislave ponúka procedúry na základe firemných protokolov, s použitím originálnych produktov profesionálnej značky Izraelskej kozmetikyHL. Po bezplatnej konzultácie našich špecialistov, rady ponúkneme vám optimálny pre vašu pleť program profesionálnej a domácej starostlivosti.

Procedúry HL v salóne PERSONA

OMLADZOVANIE

PROTI STARNUTIU

OČNÉ OKOLIE

  • EYE COUNTOUR

ZOSVETLENIE

MASTNÁ A PROBLEMATICKÁ PLEŤ

SPEVNENIE A LIFTING

HYDRATÁCIA

REHABILITÁCIA

 

PERFECT TIME s peptidy

Prípravky z radu PERFECT TIME pre dokonalu pleť - spevňujúca & liftingová starostlivosť o pleť. Esenciální aminokyseliny, inovativní lipopeptidy, antioxidanty a vitamíny, rostlinné fytoestrogeny a kyselina hyaluronova  zaručia okamžitý účinok a zároveň aj dlhodobé účinky. Procedúra spevňuje a zvýrazňuje kontúry tváre, krku a dekoltu, hydratuje a udržuje optimálnu hladinu vlhkosti, zvyšuje množstvo podkožného tuku a tým umožňuje vyplnenie jemných vrások, zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

PERFECT TIME je omladzovacia procedúra pre zrelu pleť.

C THE SUCCESS

Prípravky z radu C THE SUCCESS spomaľujú proces starnutia pokožky, ktorý je spôsobený prirodzenými fyziologickými faktormi. Základným prvkom zloženia týchto prípravkov je vysoká koncentrácia vitamínu C, ktorý je silný antioxidant, zvyšuje tvorbu kolagénu v kožných bunkách a pleti dodáva rovnomerný žiarivý farebný odtieň.

Prípravky z tohto radu sú určené pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje počiatočné aj pokročilé známky starnutia.

VITALISE

Prípravky z radu VITALISE obnovujú vlhkosť pleti, obmedzujú tvorbu jemných línií a pleti dodávajú mladistvý vzhľad. Základným prvkom zloženie týchto prípravkov sú vysoké koncentrácie kyseliny hyalurónovej, ktorá má vynikajúce hydratačné účinky, vitamínov A, C a E, ktoré pomáhajú udržiavať vlhkosť, optimalizujú integritu kožnej bariéry, zlepšujú vláčnosť, spevňujú a vypĺňajú textúru pleti, ktorej zároveň prepožičiavajú žiarivý a hodvábne jemný vzhľad.

Prípravky z tohto produktového radu sú určené pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje známky dermálnej dehydratácie.

A-NOX

Prípravky z radu A-NOX vyvažujú pleť, čistia a upokojujú problematické oblasti, zabraňujú tvorbe pupienkov, znižujú vylučovanie mazu a pleti dodávajú jemný vzhľad bez mastného lesku.

Tento produktový rad je určený na mastnú pleť a na pleť s akné či akné vulgaris.

 

BIO - REPAIR

Prípravky z radu BIO REPAIR sú určené na obnovenie pleti poškodenej vplyvom vonkajšieho prostredia. Základnými prvkami zloženia týchto prípravkov sú kolagén, elastín a jedinečný regeneračný komplex. Spoločne zabraňujú poškodeniu kožných buniek a už poškodené bunky regenerujú. Takisto stimulujú interné mechanizmy korekcie a regenerácie kožných buniek.

Tento rad je určený na poškodenú, unavenú a ochabnutú pleť.

 

ALPHA - BETA S RETINOLOM

Prípravky z radu ALPHA-BETA majú regeneračné, rehabilitačné a zosvetľujúce účinky na pleť vďaka svojmu zloženiu s obsahom alfa- a beta-hydroxykyselín a retinolu. Tieto prípravky výrazne urýchľujú regeneráciu pleti a zmenšujú hĺbku vrások, zlepšujú textúru a elasticitu a zvyšujú úroveň vlhkosti v pleti.

Procedúra je určená pre široké spektrum cieľových skupín a pre všetky typy pleti.

 

DOUBLE ACTION

Prípravky z radu DOUBLE ACTION regulujú funkciu mazových žliaz, obmedzujú vylučovanie mazu a zabraňujú vzniku mastného lesku a pupienkov. Tieto prípravky majú takisto dezinfekčné, hojivé a vysušujúce účinky na infikované miesta.

Tento produktový rad je určený na mastnú pleť a na pleť s akné.

 

RENEW FORMULA

Prípravky z produktového radu RENEW FORMULA, ktoré obsahujú vysoké koncentrácie kyseliny alfa lipoovej a vitamínov A a E, pomáhajú spomaľovať proces starnutia pleti, obmedzujú tvorbu jemných línií a zvyšujú úroveň vlhkosti.

Ošetrenie RENEW FORMULA je vhodné pre všetky typy pleti, ale najmä pre pleť, ktorá začína vykazovať známky starnutia.

 

AGE CONTROL

SPEVŇUJÚCE A LIFTINGOVÉ ÚČINKY

Prípravky z radu AGE CONTROL spevňujú, sťahujú a vyhladzujú existujúce vrásky. Základnými prvkami zloženia týchto prípravkov sú fytoestrogény, ktoré zvyšujú tvorbu kolagénu, a červené riasy, ktoré zvyšujú úroveň zvlhčenia pleti a majú liftingový efekt.

Tento produktový rad je určený na zrelú pleť.