OŠETRENIE PROTI STARNUTIU S VITAMINOM C

 
vitamin c.jpg

Starnutie pleti a jeho najčastejšie prejavy – vrásky, škvrny, ochabnutá pleť a strata farebného odtieňa pleti – sú ovplyvnené faktormi vonkajšieho prostredia a fyziologickými faktormi. Faktory vonkajšieho prostredia zahŕňajú predovšetkým opakované a nechránené pôsobenie škodlivej zložky slnečného žiarenia, znečistenie ovzdušia a voľné radikály (fotostarnutie). Fyziologické faktory sú ovplyvnené genetikou a zmenou hormonálnych pomerov v priebehu času, vrátane poklesu hladín estrogénu a progesterónu, úbytkom väzivových buniek v derme (spodná vrstva kože) a zníženou schopnosťou tvorby kolagénových a elastínových vlákien. To všetko sa prejavuje zmenami v epiderme (vrchná vrstva kože) aj v derme a tvorbou vrások, línií a pigmentačných škvŕn.

Produktový rad proti starnutiu od spoločnosti HL obsahuje prípravky, ktoré sú určené na oddialenie účinkov starnutia pleti a na korekciu a odstránenie poškodenia pleti a známok starnutia vznikajúcich v dôsledku prirodzeného starnutia a opakovaného pôsobenia slnečného žiarenia. Produkty obsahujú aktívnu kombináciu vitamínu C, pomarančovej silice a výťažku z grapefruitu, ktorá spomaľuje proces starnutia pleti, zmenšuje hĺbku vrások a línií, zvyšuje pevnosť pleti a prepožičiava jej vyvážený a žiarivý vzhľad.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Vitamín C, vysoko účinný antioxidant, sa vstrebáva do najhlbších vrstiev pleti, kde neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Zároveň urýchľuje tvorbu kolagénu a elastínu, stimuluje tvorbu melanínu a pomáha zosvetľovať pleť a vytvárať jej zdravý vzhľad s rovnomerným farebným odtieňom.

Citronela je bohatá na vitamín C a prispieva k zosvetleniu pleti.

Pomarančová silica zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu v pleti.

Výťažok z grapefruitu obsahuje veľké množstvo vitamínu C a prispieva k regenerácii pleti.

Bambucké maslo zjemňuje a vyhladzuje vrásky a zvyšuje obsah vlhkosti v pleti.

V PRAXI

Kombinácia vitamínu C, pomarančovej silice a výťažku z grapefruitu obmedzuje poškodenie pleti spôsobené voľnými radikálmi a zároveň podporuje tvorbu a správnu obnovu kolagénových a elastínových vlákien zaisťujúcich pevnosť a pružnosť pleti. To všetko stimuluje funkciu prirodzených korekčných a hojivých mechanizmov tela.

VÝSLEDOK

 • Odďaľuje proces starnutia pleti
 • Obmedzuje a vyhladzuje vrásky a línie
 • Zlepšuje a posilňuje pružnosť pleti
 • Upokojuje a vyživuje
 • Zabraňuje vzniku tmavých pleťových škvŕn a škvŕn od slnka
 • Zosvetľuje a vyrovnáva farebný odtieň a textúru pleti

CIEĽOVÁ SKUPINA

Procedúra ošetrenie PROTI STARNUTIU je určená pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje počiatočné aj pokročilé známky starnutia.

PROCEDÚRA

Ošetrenie PROTI STARNUTIU pomáha odďaľovať proces starnutia pleti, napráva poškodenie a retušuje tmavé škvrny spôsobené procesmi súvisiacimi so starnutím a nadmerným pôsobením slnečného svetla, čím pokožke vracia mladistvý a žiarivý vzhľad.

Celková dĺžka procedúry: cca 75 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • PRVÝ ANTI AGE PEELING

 • DRUHÝ PEELING na báze kyseliny mliečnej

 • MASÁŽ s sérom a dennym kremom

 • MASKA

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


Iné procedúry PROTI STARNUTIU

OŠETRENIE PROTI FOTOSTARNUTIU


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE PROTI STARNUTIU

Pravidelné používanie produktu na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov ošetrenia a na ich trvalé udržanie.

C THE SUCCESS ČISTIACA EMULZIA

Čistiaca emulzia na účinné a dôkladné vyčistenie pleti.

Ráno a večer

c the success cleanser.jpg

C THE SUCCESS SÉRUM S VITAMÍNOM C

Sérum obsahujúce vitamín C vo vysokej koncentrácii, vyrobené podľa jedinečného patentu – miniatúrna kapsula obsahujúca aktívny vitamín C na účinné obmedzenie hĺbky vrások a zosvetlenie a regeneráciu pleti.

Ráno a večer

c the success serum.jpg

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ 

C THE SUCCESS INTENZÍVNY DENNÝ KRÉM

Denný krém na báze vitamínu C, pomáha spomaľovať proces starnutia pleti, obmedzuje vznik vrások a zvyšuje vlhkosť.

Ráno a večer

c the success day cream.jpg

C THE SUCCESS KRÉM

Výživný nočný krém na báze vitamínu C, pomáha obmedzovať poškodenie pleti, ktorej prepožičiava žiarivý vzhľad a rovnomerný farebný odtieň.

Večer

cream 50ml.jpg

C THE SUCCESS ANTI AGING KIT

 • ČISTIACA EMULZIA
 • INTENZÍVNY DENNÝ KRÉM
 • NOČNÝ KRÉM

C THE SUCCESS KRÉM NA INTENZÍVNE OŠETRENIE PLETI V OKOLÍ OČÍ

Aktívny krém na ošetrenie pleti v okolí očí na báze vitamínu C, ktorý vyživuje, posilňuje kolagénové a elastínové vlákna, potláča výrazové línie a intenzívne zvlhčuje oblasť kontúry očí.

Ráno a večer

intensive cream_425.jpg

C THE SUCCESS MASKA NA INTENZÍVNE OŠETRENIE

Ošetrujúca maska na báze vitamínu C a rastlinných extraktov určená na obnovu a zjasnenie farebného odtieňa, ktorý je rovnomerný a pleti prepožičiava žiarivý vzhľad.

Raz týždenne

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

 
 

Produkty rady C THE SUCCESS sú vždy dostupné v salóne PERSONA.