ALPHA BETA s retinolOm -

OMLADZOVANIE

 
alpha-beta-full.jpg
 

V priebehu času je naša pleť vystavovaná účinkom vnútorných aj vonkajších procesov. Tieto procesy spôsobujú, že pleť stráca svoju pôvodnú pevnosť a pružnosť, a prispievajú ku vzniku jemných línií, vrások, tmavých pleťových škvŕn a nerovnomernej textúry pleti.

Na našu pleť pôsobí celý rad faktorov: slnečné žiarenie, znečistenie ovzdušia a kumulatívny vplyv voľných radikálov, ale takisto genetická dispozícia, vek a hormonálne zmeny, v kombinácii s nevyváženou stravou a stresovou záťažou.

To vedie k tomu, že v súčasnosti sa teší mimoriadnej obľube regeneračné ošetrenie pleti vo všetkých vekových skupinách a pre všetky typy pleti, na zrelú pleť s vráskami, mladú pleť s jazvami po akné aj na unavenú a ochabnutú pleť, ktorá vyžaduje regeneračnú procedúru. Omladzovacie ošetrenie pleti vyžaduje komplexný prístup vrátane osvojenia si zdravého životného štýlu, pravidelného používania prípravkov na ochranu pred slnečným žiarením a pravidelnej dennej starostlivosti o pleť.

Procedúra OMLADZOVANIE v salóne PERSONA je určená na regeneráciu, omladenie, obnovu a vyrovnanie charakteru pleti. Zloženie výrobkov Alpha Beta s Retinolem je formulované na báze prírodných alfa-hydroxy kyselín, beta-hydroxy kyseliny, retinolu, vitamínu C, extraktov zeleného čaju a ďalších aktívnych zložiek, ktoré prispievajú k dosiahnutiu viditeľných a pôsobivých výsledkov.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Je dokázané, že prírodné alfa-hydroxy kyseliny (mliečna, glykolová, citrónová, jablčná a vínna) získavané z ovocia majú veľmi priaznivý účinok na regeneráciu a omladzovanie pleti.

Beta-hydroxy kyselina (kyselina salicylová), ktorá pomáha rozpúšťať keratín, pôsobí v najhlbších vrstvách epidermy a má protizápalové účinky.

Retinol, čo je látka odvodená z vitamínu A, urýchľuje regeneráciu pleti, zlepšuje prekrvenie a privádza kyslík do pokožky. Pleti tiež prepožičiava vyvážený a žiarivý vzhľad.

Pôsobením vitamínu C, ktorý je mimoriadne silný antioxidant, pleť získava jasný a jednoliaty odtieň.

Zelený čaj má predovšetkým antioxidačné účinky a spomaľuje starnutie.

V PRAXI

Kombinácia účinkov alfa- a beta-hydroxy kyselín, retinolu a ostatných aktívnych zložiek výrazne urýchľuje regeneráciu pleti, zvyšuje jej prekrvenie, podporuje tvorbu nových buniek a aktivuje syntézu kolagénu, ktorá je nevyhnutná na zachovanie štruktúry a prirodzenej funkcie pleti. Spoločne potom stimulujú prirodzené mechanizmy hojenia pleti.

VÝSLEDOK

 • Zmenšuje hĺbku línií a vrások

 • Výrazne zlepšuje textúru pleti

 • Zlepšuje vláčnosť, pružnosť a pevnosť pleti

 • Zvyšuje obsah vlhkosti

 • Regeneruje pleť náchylnú na tvorbu akné a pleť po vyliečení akné.

CIEĽOVÁ SKUPINA

Procedúra OMLADZOVANIE je vhodná pre všetky typy pleti.

PROCEDÚRA

OMLADZOVACIE OŠETRENIE PLETI regeneruje zrohovatenú vrstvu formou rozpúšťania a peelingu, urýchľuje bunkovú obnovu a znižuje hĺbku vrások.

Celková dĺžka procedúry: cca 60 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • PRÍPRAVA PLETI NA PEELING pomocou kyseliny mliečnej a PLEŤOVEJ VODY ALPHA-BETA

 • PEELING - RENEW PEEL

 • MASKA s ZOSVETĽUJÚCEJ MASKY ALPHA-BETA

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE 

Pravidelné používanie týchto produktov v domácom režime je veľmi dôležité pre úspešné dlhodobé ošetrovanie pleti.

ALPHA-BETA S RETINOLOM MYDLO S REGENERAČNÝMI ÚČINKAMI

Regeneračné mydlo obsahujúce aktívne zložky umožňuje optimálne a dôkladné vyčistenie pleti a takisto zabezpečuje jej ochranu.

Ráno a večer

alpha-beta-restoring-soap.gif

ALPHA-BETA S RETINOLOM OBNOVOVACÍ KRÉM

Vysoko aktívny nočný obnovovací krém, obnovuje pleť a urýchľuje bunkovú výmenu. Ďalej zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti a zachováva jej hladký a žiarivý vzhľad.

Večer

alpha-beta-restoring-krem.gif

ALPHA-BETA S RETINOLOM KIT

 • DENNÝ OCHRANNÝ KRÉM

 • OBNOVOVACÍ KRÉM

 • PRÍPRAVNÁ PLEŤOVÁ VODA

alpha-beta-kit.gif

ALPHA-BETA S RETINOLOM PRÍPRAVNÁ PLEŤOVÁ VODA

JAktívny regeneračný roztok, pri dennom používaní pôsobí ako jemný peeling, podporuje regeneráciu pleti, zjasňuje ju a zlepšuje jej pevnosť a pružnosť. Okrem toho obmedzuje a vyhladzuje vrásky aj línie, pleti prepožičiava jednoliaty odtieň, zvyšuje jej vlhkosť a prinavracia jej prirodzený lesk.

Ráno a večer

hl-alpha-beta-prepping.gif

ALPHA-BETA S RETINOLOM ZOSVETĽUJÚCA MASKA

Zosvetľujúca maska, ktorá výrazne zlepšuje textúru pleti pomocou mikrokapsúl obsahujúcich retinol. Ten urýchľuje regeneráciu pleťových buniek a pleti dodáva ešte jednoliatejší a žiarivejší odtieň.

Raz týždenne

alpha-beta-mask.gif

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ

ALPHA-BETA S RETINOLOM DENNÝ OCHRANNÝ KRÉM

Denný ochranný krém regeneruje pleťové bunky, potláča výskyt vrások a línií, zlepšuje pružnosť pleti a prepožičiava jej hladký a rovnomerný odtieň. Krém obsahuje UVA a UVB ochranné filtre.

Ráno

alpha-beta-day.gif

ALPHA-BETA S RETINOLOM PEELINGOVÉ VANKÚŠIKY

Peelingové vankúšiky umožňujúce jednoduché a pohodlné používanie. Podporujú regeneráciu pleti a zlepšujú jej textúru a pružnosť. Pomáhajú minimalizovať hĺbku vrások a línií a pleti prepožičiavajú vyváženejší tón.

hl-alpha-beta-pads.gif

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

 
 

Produkty rady ALPHA BETA S RETINOLOM sú vždy dostupné v salóne PERSONA.