ZOSVETLENIE

 
dermalight.jpg
 

Zdravie pokožky negatívne ovplyvňujú škodlivé látky zo životného prostredia a slnečné žiarenie. Takto vzniknuté poškodenia sú okrem iného aj dôvodom, prečo sa nám na koži objavujú tmavé škvrny. Škvrny sa tvoria v dôsledku zvýšenej produkcie melanínu – pigmentu, ktorý určuje farbu našej pleti. Melanín má za úlohu chrániť pokožku pred slnečným žiarením a odfiltrovať škodlivé časti spektra. Molekuly melanínu absorbujú ultrafialové slnečné žiarenie a vytvárajú tým na koži ochrannú vrstvu. Čím viac času trávime na slnku, tým viac sa objavuje škvŕn a miest s hyperpigmentáciou, stávajú sa viditeľnejšia a získavajú trvalý ráz.

Ku tvorbe hyperpigmentačných škvŕn ďalej prispievajú faktory ako zápaly kože, jej poranenie, hormonálne zmeny (tehotenstvo a antikoncepcia), stres, ochorenia a lieky, ktoré ovplyvňujú produkciu melanínu.

Procedúra ZOSVETLENIE je účinné riešenie umožňujúce zosvetlenie hyperpigmentačných stareckých škvŕn a melaziem, slúži ako prevencia tvorby nových škvŕn, dodáva pokožke zdravý vzhľad a rovnomerné sfarbenie.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Kyselina kójová – prírodná kyselina extrahovaná z ryže spomaľuje produkciu melanínu a tým zosvetľuje kožu.

Kyselina mandľová  – aromatická alfa-hydroxykyselina s antibakteriálnymi vlastnosťami povzbudzuje obnovu buniek a zosvetľuje hyperpigmentačné škvrny. Je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou a tmavou pleťou.

Kyselina azelaová  – inhibuje enzým tyrozinázu, v dôsledku čoho produkujú melanocyty menej pigmentu a dochádza k zosvetleniu kože.

Arbutín – látka extrahovaná z medvedice lekárskej, ktorá účinne inhibuje enzým tyrozinázu, ktorý sa podieľa na produkcii melanínu.

Vitamín C – silný antioxidant, ktorý svojím pôsobením neutralizuje voľné radikály. Zrýchľuje produkciu kolagénu, ovplyvňuje produkciu melanínu, zosvetľuje pokožku a dodáva pleti rovnomerné sfarbenie.

Komplex novej generácie (butylrezorcinol, undecylenoyl fenylalanín, zosvetľujúce rastlinné výťažky)

- potláča syntézu melanínu,

- pomáha zabrániť šíreniu pigmentu do buniek,

- inhibuje enzým tyrozinázu.

V PRAXI

Kombinácia zosvetľujúcich zložiek a ďalších aktívne pôsobiacich ingrediencií výrazne zlepšuje účinnosť starostlivosti a prispieva k zosvetleniu kože a vzniku rovnomerného sfarbenia pokožky.

VÝSLEDOK

 • Zosvetlenie hyperpigmentačných škvŕn,

 • Zmenšenie počtu stareckých škvŕn a melaziem,

 • Prevencia tvorby nových tmavých škvŕn na koži,

 • Dodáva pleti jednotný farebný odtieň,

 • Žiarivá, zdravá pokožka.

PROCEDÚRA

Ošetrenie ZOSVETLENIE veľmi účinne rozjasňuje hyperpigmentačné škvrny a zosvetľuje pokožku, pôsobenie je založené na výnimočne aktívnych zložkách, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

Celková dĺžka procedúry: cca 75 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • PRVÝ PROSVETLUJUCI PEELING

 • UKLUDŇUJUCI PEELING

 • MASÁŽ s PRESVETĽUJÚCE sérom 

 • ZOSVETĽUJÚCA MASKA

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

CIEĽOVÁ SKUPINA

Tento rad produktov je určený pre pleť s pigmentačnými škvrnami a nerovnomerným sfarbením.

ZOSVETĽUJÚCE PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE 

Pravidelné používanie produktu na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov ošetrenia a na ich trvalé udržanie.

DERMALIGHT ČISTIACI PRÍPRAVOK

Emulzia na dôkladné čistenie pokožky tváre, ktorá zachováva dostatok vlhkosti, napomáha zosvetleniu kože a vzniku jednotného farebného odtieňu pleti.

Ráno a večer

dermalight-cleanser.gif

DERMALIGHT KOREKČNÝ OČNÝ KRÉM NA TMAVÉ KRUHY

Používanie tohto očného krému obohateného o kofeín a výťažok z quinoy zlepšuje vzhľad tmavých kruhov a opuchov pod očami. Krém obsahuje komplex medi, ktorý pomáha vyhladiť hlboké vrásky, a vitamín C, ktorý pokožke dodáva jednotný a žiarivý vzhľad.

Večer

dermalight-corrective-eye-cream.gif

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

DERMALIGHT PRESVETĽUJÚCE SÉRUM

Intenzívne presvetľujúce sérum obohatené o arbutín, kyselinu azelaovú a mandľovú, vďaka pôsobeniu ktorých dochádza k zosvetleniu hyperpigmentačných škvŕn, a v kombinácii s vitamínom E potom k zlepšeniu kvality a regenerácie kože a vytvoreniu jednotného, jasného a žiarivého vzhľadu pokožky.

Ráno a večer

dermalight-serum.gif

DERMALIGHT ZOSVETĽUJÚCA MASKA

Používanie terapeuticky pôsobiacej zosvetľujúcej masky založenej na komplexe rastlinných výťažkov, vitamínu C a vitamínu B3 zosvetľuje pokožku a dodáva pleti zdravý a žiarivý vzhľad.

dermalight-lightening-mask.gif

DERMALIGHT AKTÍVNY PRESVETĽUJÚCE KRÉM

Veľmi aktívne presvetľujúci krém obohatený o komplex rastlinných výťažkov svojimi účinkami zosvetľuje hyperpigmentačné škvrny a rozjasňuje pleť. Krém obsahuje kyselinu kójovú, vitamíny C a B3, ktoré prispievajú k zosvetleniu pokožky, chránia ju pred škodlivými látkami zo životného prostredia a prepožičiavajú jej jednotný, jasný a zdravý farebný odtieň.

Ráno a večer

dermalight-illuminating-cream.gif

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ 

 
 

Produkty rady DERMALIGHT sú vždy dostupné v salóne PERSONA.