PROBIOTIC -  

POSILNENIE IMUNITY

 
probiotic.jpg

Posilňujúce a ochranne prípravky podporujú správnu funkciu imunitného systému, chránia ju pred poškodením vonkajšími vplyvmi a prispievajú k jej optimálnej hydratácii a výžive. Základnými zložkami prípravkov pre Posilnenie a ochranu imunity sú probiotické organizmy a peptidy, ktoré regenerujú pleť a dodávajú ej zdravý a svieži vzhľad.

AKTÍVNE ZLOŽKY

Metabolity (produkty životnej aktivity) bifidobaktérií, vrátane organických kyselín: mliečna a octová, vitamíny skupiny B a K. Mliečne a octové kyseliny, vytvárajúce kyselé pH, škodlivo pôsobia na patogénne mikroorganizmy.

Vitamín K - podporuje zrážanlivosť krvi a tým pomáha pri hojení rán. Využíva sa ale aj pri nadmernom menštruačnom krvácaní. Znižuje riziko vnútorného krvácania, preto ho lekári dodávajú pred a po operáciách. Je dôležitý pre rast kostí a buniek.

Polysacharidy z bifidobaktérií, stimulujú faktor epidermálneho rastu a rast fibroblastov, ktorý podporuje urýchlené hojenie mikrodamení a poranení kože. Antimikrobiálne látky produkované bifidobaktériami zabraňujú reprodukcii oportunistických patogénov, vrátane stafylokokov.

Squalen je prírodný nenasýtený uhľovodík a je súčasťou lipidového plášťa pokožky. Má zmäkčujúce vlastnosti, udržuje prirodzenú hladinu vlhkosti a lipidov. Odstraňuje odlupovanie a zjemňuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť.

Mliečne proteíny (hydrolyzovaný kazeín, laktoalbumín, laktoglobulín) účinne zvlhčujú pleť, zúčastňujú sa regeneračných procesov.

Kyselina mliečna a enzýmy prispievajú k obnove a zachovaniu prirodzeného pH pokožky, stimulujú obnovu buniek a ľahko zosvetľujú pokožku.

Minerálne soli a mikroelementy (vápnik, horčík, fosfor, zinok, meď, železo, selén) sú neoddeliteľnou súčasťou kožných metabolických procesov.

Fytoproteíny pšenice a sóje sú hydrolyzované rastlinné proteíny bohaté na biologicky účinné látky potrebné na regeneráciu kožných buniek. Zabezpečte okamžitý zdvíhací účinok, dokonale hydratujte pokožku, stimulujte metabolizmus proteínov a majú ochranné vlastnosti.

VÝSLEDOK

 • Stimulácia reparačných procesov

 • Znížená náchylnosť pokožky k podráždeniu

 • Obnovenie lipidovej bariéry kože

 • Zvýšená odolnosť voči rôznym stresorom

 • Výživa a hydratácia pokožky

 • Znižovanie hĺbky vrások.

CIEĽOVÁ SKUPINA

Z dôvodu komplexného zloženia sa prípravky môžu použiť na rôzne typy kože na účely stimulácie reparačných procesov, stabilizácie imunity pokožky, zníženia podráždenia a ochrany pred poškodením, ako aj na obnovu lipidovej bariéry, kŕmenia a zvlhčovanie, zníženie hĺbky vrások a zmiernenie pigmentácie.

Jednotlivý produkty poskytujú kvalitnú a pohodlnú starostlivosť o suchú pokožku, a to aj u pacientov s atopickou dermatitídou.

Toto ošetrenie je určené zároveň aj na kombinovanú pleť a jej ošetrenie po liečbe akné.

PROCEDÚRA

Celková dĺžka procedúry: cca 60 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • PRVÝ PEELING - ALPHA PEEL

 • DRUHÝ PEELING na báze kyseliny mliečnej

 • MASÁŽ

 • MASKA

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


INÝ PROCEDÚRY PRE REHABILITÁCIU PLETI

BIO REPAIR - REHABILITÁCIA


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE 

Pravidelné používanie týchto produktov v domácom režime je veľmi dôležité pre úspešné dlhodobé ošetrovanie pleti.

PROBIOTIC 3 v 1

Mäkká emulzia, ktorá kombinuje vlastnosti mydla, slinku a tonikov, účinne odstraňuje make-up, čistí od špiny, bez vysušenia pokožky.

Ráno a večer

Probiotic3 in 1.jpg

PROBIOTIC SéRUM NA OČI, PERY A KRK

Sérový koncentrát na pery, viečka a krky s probiotickým komplexom.

Ráno a večer

Probiotic eye serum.jpg

PROBIOTIC HYDRATAČNÝ KRÉM

Hydratačný krém s probiotickým komplexom.

Ráno

hydrating cream 50.jpg

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ 

hl-make-up-remover

PROBIOTIC VYVAŽUJÚCI KRÉM

Zmäkčujúci upokojujúci krém s probiotickým komplexom.

Ráno a večer

balancing.jpg

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

hl-age-defence-cc
 
 

Produkty rady PROBIOTIC sú vždy dostupné v salóne PERSONA.