HYDRATácIA PLETI

 
Perfect Time.jpg
 

Dehydrovaná pokožka, ktorá nemá dostatok vody, je bežným problémom typickým pre všetky typy pleti. Prítomnosť vody v pokožke je veľmi dôležitá a má rozhodujúci význam pre zachovanie zdravej a vyváženej pleti. Úbytok vody vedie k rýchlejšiemu procesu starnutia pleti, významným zmenám v jej textúre, ochabovaniu a tvorbe vrások.

Úroveň vlhkosti pleti je ovplyvnená množstvom faktorov, ale predovšetkým úbytkom prirodzených hydratačných zložiek, napr. kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová je sacharid, ktorý sa viaže na vodu a tým zaisťuje dlhodobé zvlhčenie pleti, zmäkčuje ju a dáva jej plný charakter, zlepšuje elasticitu a okrem toho dodáva pleti aj mladistvý vzhľad. Postupom času v našej pleti začína dochádzať k úbytku kyseliny hyalurónovej, čo má za následok spomalenie tvorby kolagénu a s tým súvisiacu nedostatočnú elasticitu pleti a tvorbu jemných línií.

Prípravky HYDRATÁČNEJ rady od spoločnosti HL výrazne zvyšujú úroveň vlhkosti v pokožke a posilňujú funkciu kožnej bariéry na zachovanie optimálnych a vyvážených úrovní zvlhčovania, zlepšujú pevnosť a elasticitu, vyhladzujú jemné línie a pleti prepožičiavajú žiarivý vzhľad.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Kyselina hyalurónová zvyšuje obsah vlhkosti v pleti, zabraňuje strate vody, výrazne zväčšuje pevnosť pleti a minimalizuje vznik jemných línií a vrások.

Kyselina mliečna zjemňuje a vyhladzuje textúru pleti tým, že rozrušuje hmotu spájajúcu kožné bunky a zvyšuje obsah vlhkosti.

Vitamíny A, C a E majú silné antioxidačné účinky, chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi, zlepšujú bunkovú obnovu, stimulujú syntézu kolagénu, minimalizujú tvorbu jemných línií, pomáhajú zadržiavať vodu v pleti a potláčajú známky jej predčasného starnutia.

Oleje z para orechov, boráku, kukui a makadamových orechov sú bohaté na mastné kyseliny, kyselinu gama-linolenovú, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. Tieto oleje vyživujú, pomáhajú udržiavať optimálnu úroveň vlhkosti v pleti a jej elasticitu.

Zelený čaj je antioxidant, ktorý chráni pred poškodením voľnými radikálmi a takisto pred odbúravaním kolagénu.

V PRAXI

Účinky kyseliny hyalurónovej, nasýtených olejov a ďalších funkčných aktívnych zložiek sa vzájomne dopĺňajú na dosiahnutie maximálneho pôsobenia pri obnove optimálnej úrovne vlhkosti pokožky, zlepšenia jej elasticity, pevnosti a plnosti a zároveň pleť omladzujú a skrášľujú.

VÝSLEDOK

 • Zvyšuje obsah vody v pleti

 • Zabezpečuje a udržiava optimálnu dlhodobú hydratáciu

 • Obnovuje funkciu kožnej bariéry, ktorá chráni pred tzv. nadmernou transepidermálnou stratou vody.

 • Vyhladzuje jemné línie

 • Stimuluje syntézu kolagénu na zlepšenie elasticity a pevnosti pleti

 • Zlepšuje vláčnosť pleti a omladzuje ju

PROCEDÚRA

HYDRATAČNÉ ošetrenie výrazne zvyšuje vlhkosť v hlbokých vrstvách pokožky, spevňuje textúru pokožky, zjemňuje vzhľad jemných línií a revitalizuje ochabnutú pleť.

Celková dĺžka procedúry: cca 90 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • PRVÝ PEELING 

 • DRUHÝ PEELING na báze kyseliny mliečnej

 • MASÁŽ s boosterom a hydratáčnoj maskou

 • MASKA HYDRAMAX a THERMOMAX

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


Iné procedúry pre normálnu až suchú pleť

MULTIVITAMIN 


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

CIEĽOVÁ SKUPINA

HYDRATÁČNA procedúra je určená pre široké spektrum zákazníkov, najmä pre tých, ktorých pleť vykazuje známky dermálnej dehydratácie.

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE 

Pravidelné používanie produktu na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov ošetrenia a na ich trvalé udržanie.

VITALISE ČISTIACE PRÍPRAVOK

Šetrný čistiaci prostriedok, obnovuje textúru a odstraňuje nečistoty.

 
c the success cleanser.jpg
 

VITALISE NOČNÝ HYDRATAČNÝ KRÉM

Vyživujúci krém, stimuluje prirodzené regeneračné procesy, obnovuje vláčnosť, podporuje syntézu kolagénu a omladzuje pleť.

Večer

 

VITALISE HyDRÁTAČNY KIT

 • DENNÝ HYDRATAČNÝ KRÉM
 • NOČNÝ HYDRATAČNÝ KRÉM
 • ČISTIACE PRÍPRAVOK

VITALISE HYDRATAČNÉ INTENZÍVNY SÉRUM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Hydratačná emulzia, obnovuje rovnováhu vlhkosti, podporuje syntézu kolagénu a zlepšuje elasticitu pleti.

Ráno a večer

perfect-time-neck.gif

VITALISE INTENZÍVNY OČNÝ KRÉM

Intenzívny zvlhčujúci krém pre oblasť kontúry očí, potláča tvorbu výrazových línií, zlepšuje elasticitu pleti a obnovuje jej vláčnosť.

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ

VITALISE HYDRATAČNÝ KRÉM

Jemný krém, zvyšuje obsah vlhkosti v pleti, zlepšuje jej pevnosť a elasticitu, vyhladzuje jemné línie.

Ráno a večer

intensive cream_425.jpg

VITALISE HYDRATAČNÁ MASKA

Obnovujúca pleťová maska, posilňuje funkciu epidermálnej bariéry pokožky, dodáva jej plný vzhľad a zjemňuje jej textúru.

Raz týždenner

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

 
 

Produkty rady VITALISE sú vždy dostupné v salóne PERSONA.