OŠETRENIE NA OMLADENIE A VÝŽIVU SUCHEJ PLETI

comp white background.jpg
 

Pre suchú pleť je charakteristické, že je tenká, nevýrazná, máva zatvorené póry a býva náchylná k tvorbe vrások. Ako starneme, stráca naša pokožka schopnosť produkovať životne dôležité komponenty ako sú kolagénové proteíny a kyselina hyaluronovú.

Okrem toho sa výrazne znižuje rýchlosť regenerácie a aktivita mazových žliazok, v dôsledku čoho je koža suchá, bez života a pôsobí mdlo. Následkom poškodenia epidermálnej bariéry, ktorej hlavnou úlohou je chrániť pokožku a brániť stratám jej prirodzenej vlhkosti, sa začnú stenčovať kožnej vrstvy. Pleť sa preto stáva tenkou, vrásčitú a suchú.

Potreba produktov proti starnutiu, ktoré ozdraví poškodenú suchú kožu, ochráni epidermálna bariéru a svojimi účinkami prispejú k zjemneniu vrások priviedla špičkových odborníkov z HL k tomu, že vyvinuli rad JUVELAST.

JUVELAST je inovatívny a vysoko účinná rad prípravkov na omladenie a výživu suchej pleti. Je založená na exkluzívnom patentu HL s názvom DNA CoFactor, patentové číslo 9,333,159 B2, ktorý prešiel klinickými testami a vedecké štúdie potvrdili jeho výnimočnú účinnosť pri zlepšovaní povrchové štruktúry pokožky a vyhladzovanie hĺbky vrások.

AKTÍVNE ZLOŽKY

Komplex peptidov medi - Komplex aminokyselín, ktoré sú spojené s peptidy. Komplex pôsobí ako prirodzený prenášač umožňujúce maximálne prienik medi. Je to zložka, ktorá stimuluje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a tým zrýchľuje procesy regenerácie kože.

Enzýmy sa schopnosťou regenerácie DNA - liposome z výťažku huseníčku (Arabidopsis) obsahuje enzýmy, ktoré regenerujú DNA poškodenú voľnými radikálmi. Liposome pôsobí ako šikovný štartovací systém, prenáša enzýmy a uvoľňuje ich do kožných buniek.

Ceramidy - Esenciálne mastné molekuly, vďaka ktorých pôsobeniu si epidermálne bariéra udržuje svoju integritu, čo pomáha uchovávať v pokožke prirodzenú hladinu vlhkosti, spomaľuje procesy starnutia a prispieva k obnove buniek.

Maslo cupuacu a murumuru - S vysokým obsahom kyseliny olejovej, vitamínu C a rastlinných výťažkov s antioxidačným pôsobením, ktoré zjemňujú pleť a zmenšujú vrásky.

Kyselina hyalurónová - Významne zvyšuje úroveň hydratácie pokožky a bráni odparovaniu vlhkosti. Čo vedie k spevneniu kože a zjemnenie vzhľadu vrások.

V PRAXI

Unikátna kombinácia patentovaného DNA CoFactoru, ktorý prenáša peptidy medi a enzým so schopnosťou regenerácie DNA do hlbších vrstiev pokožky, spolu s ceramidy, maslo a kyselinou hyalurónovou efektívne zvyšuje prirodzenú hladinu vlhkosti v pleti a vyživuje kožu. Okrem toho prispievajú produkty JUVELAST k zlepšeniu elasticity a povrchové štruktúry pokožky, zmenšujú vrásky a príznaky starnutia kože.

VÝSLEDOK

 • intenzívne a priebežná výživa

 • významné zlepšenie hydratácie pleti

 • zmenšenie vrások a zjemnenie príznakov starnutia

 • vracia pevnosť a elasticitu

 • zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky

 • spomaľuje procesy starnutia kože

PROCEDÚRA

Vďaka tomu, že chápeme mechanizmy a príčiny suchosti kože, ponúkame inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú chrániť epidermálna bariéru, zlepšujú rýchlosť produkcie kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, zrýchľujú regeneráciu buniek a slúži ako prevencia oxidačných procesov. Výsledkom je ozdravenie prirodzených mechanizmov zodpovedajúcich za plný, mladistvý, zdravý, pružný a vitálny vzhľad pleti.

Celková dĺžka procedúry: cca 75 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • ÚVODNÉ ČISTENIE 

 • PRVÝ PEELING

 • DRUHÝ PEELING

 • MASÁŽ s Výživným nočným krémom a Výživnými kvapkami

 • VÝŽIVNÁ MASKA NA OČNÉ KONTÚRY

 • MASKA NA TVÁR

 • DOKONČENÍ OŠETRENIA ZO SILNÝMI VYŽIVUJÚCIM SÉROM

 • OCHRANNÝ KRÉM


Iné procedúry PRE suchu pleŤ

VITALISE


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

CIEĽOVÁ SKUPINA

Produktová řada je určena pro širokou škálu uživatelek (40+), zejména k ošetření suché pleti.

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE PRE OMLADENIE A VÝŽIVU SUCHEJ PLETI

Pravidelné používanie produktov na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov ošetrenia a na ich trvalé udržanie.

JUVELAST ČISTIACE MYDLO

Osviežujúci gélový čistiaci prípravok slúži na dôkladnom a optimálnemu očistenie pokožky, bráni suchosti kože, udržuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti v pleti a spomaľuje proces jej starnutia.

Ráno a večer

cleanser_WEB.png

JUVELAST INTENZÍVNY NOČNÝ KRÉM

Intenzívny nočný krém vyživuje a oživuje pleť, zlepšuje jej elasticitu, vyhladzuje vrásky a spomaľuje starnutie kože.

Večer

nocny_krem_WEB.png

 

JUVELAST KIT

 • VYŽIVUJÚCI SÉRUM
 • INTENZÍVNY NOČNÝ KRÉM
 • AKTÍVNE DENNÝ KRÉM
KIT_WEB.jpg

JUVELAST SILNE VYŽIVUJÚCI SÉRUM

Intenzívne sérum, ktoré vyživuje pokožku, vyhladzuje vrásky a mimické vrásky, zlepšuje a posilňuje povrchovú štruktúru kože, udržuje prirodzenú vlhkosť a spomaľuje proces starnutia.

Ráno a večer

serum_WEB.png

JUVELAST VÝŽIVNÝ OČNÝ KRÉM

Výživný očný krém obnovuje pokožku a zmenšuje mimické vrásky a opuchy v oblasti okolo očí.

Ráno a večer

eye_cream_WEB.png

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

JUVELAST AKTÍVNE DENNÝ KRÉM

Aktívny hydratačný krém dodáva vlhkosť a výživu. Vyhladzuje vrásky, zlepšuje povrchovú štruktúru pleti, navracia pokožke vitalitu a spomaľuje proces jej starnutia.

Ráno

active_day_krem_web.png

JUVELAST VÝŽIVNÁ MASKA

Výdatná výživná maska revitalizuje pleť, zlepšuje jej povrchovú štruktúru, spomaľuje starnutie kože a dáva pokožke zdravý a žiarivý vzhľad.

Raz týždenne

MASK 50ml_web.jpg

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ 

 
 

Produkty rady JUVELAST sú vždy dostupné v salóne PERSONA.