SPEVNENIE A LIFTING -

OŠETRENIE PROTI VRÁSKAM

 
Perfect Time.jpg
 

Postupom času a s pribúdajúcimi rokmi prekonáva naša pokožka množstvo zmien, v dôsledku ktorých začínajú byť viditeľné príznaky jej starnutia. Výraznejšie sa objavujú jemné aj hlbšie vrásky a pigmentové škvrny a úbytok podkožného tuku navyše spôsobuje stenčenie vrstvy podkožného väziva a ochabovanie kože na tvári a na krku.

Prebiehajúce zmeny majú dve hlavné príčiny: hormonálne zmeny, čiže zníženie hladiny ženských hormónov estrogénu a progesterónu, a poškodenie pleti spôsobované prostredím, v ktorom žijeme, hlavne nečistotami zo vzduchu a slnečným žiarením. Okrem toho dochádza ku zhoršovaniu schopnosti epidermálnej bariéry uchovávať v kožných bunkách vlhkosť a vyživovať hlboké vrstvy pokožky.

PERFECT TIME je vysoko účinný rad kozmetiky HL vhodný na ošetrovanie a napĺňanie potrieb zrelej pleti. Jednotlivé produkty obsahujú najkvalitnejšie ingrediencie, inovatívne lipopeptidy a esenciálne aminokyseliny, vďaka ich pôsobeniu dochádza k zosilneniu vrstvy podkožného tuku a v dôsledku toho k vyplneniu vrások a vyhladeniu pleti. Výrobky tohto radu navyše spevňujú a zvýrazňujú kontúry tváre, napínajú pokožku krku a dekoltu a dodávajú jej mladistvý vzhľad.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

Inovatívne lipopeptidy – jedinečný komplex peptidov, ktoré stimulujú prekrvenie, zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky, vyhladzujú vrásky a spomaľujú vytváranie nových vrások.

Esenciálne aminokyseliny – napomáhajú obnove tkaniva, zlepšujú syntézu kolagénu a elastínu a tým povzbudzujú biochemickú aktivitu prebiehajúcu v hlbokých kožných vrstvách.

Povzbudzujúce účinky kyseliny hyalurónovej – vďaka svojej schopnosti absorbovať a zadržať tekutiny dodáva pleti maximum vlhkosti, objem, spevňuje a výrazne zjemňuje vzhľad vrások.

Rastlinné fytoestrogény – svojím pôsobením zvyšujú obsah tekutín, zrýchľujú produkciu kolagénu a zlepšujú elasticitu a pevnosť pokožky.

Vitamín C – silný antioxidant, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály, povzbudzuje produkciu kolagénu a dodáva pleti rovnomerný, zdravý odtieň.

Vitamín E – antioxidant, ktorý aktívne zmierňuje poškodzovanie pokožky slnečným žiarením, je veľmi dôležitý pre jej lepšie zvlhčovanie a regeneráciu.

V PRAXI

Účinky kombinácie inovatívnych lipopeptidov, esenciálnych aminokyselín a ďalších aktívnych zložiek prinášajú zosilnenie vrstvy podkožného tuku, vyplnenie vrások a vyhladenie pleti. Výrobky tohto radu navyše už po krátkodobom používaní pomáhajú spevňovať pokožku a zjemňovať vzhľad vrások a pri dlhodobej aplikácii dodávajú vypnutý, zdravý a žiarivý vzhľad.

VÝSLEDOK

 • Vyplnenie vrások: silnejšia vrstva podkožného tuku umožňuje vyplnenie jemných vrások.

 • Pevnosť: zlepšenie pevnosti a elasticity pleti.

 • Lifting: vyhladzovanie vrások, spevnenie a vypnutie kontúr tváre, krku a dekoltu.

 • Vlhkosť: vyváženie prirodzenej hladiny vlhkosti, jej uchovávanie a prevencia odparovania.

PROCEDÚRA

Ošetrenie SPEVNENIE A LIFTING spevňuje a zvýrazňuje kontúry tváre, krku a dekoltu, hydratuje a udržuje optimálnu hladinu vlhkosti a zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

Celková dĺžka procedúry: cca 75 min

 • Konzultácia pred ošetrením

 • ODLIČENIE

 • POČIATOČNÉ ČISTENIE 

 • MASÁŽ s liftingovým sérom S PEPTIDMI

 • MASÁŽ s Výživným nočným krémom

 • MASKA S PEPTIDMI

 • DOKONČENIE OŠETRENIA

 • OCHRANNÝ KRÉM


Iné procedúry PRE SPEVNENIE A LIFTING

PROTI FOTOSTARNUTIU - RENEW FORMULA


Máte otázku ?

+421 910 907 487

zavolajte nám alebo napíšte

CIEĽOVÁ SKUPINA

Procedúra SPEVNENIE A LIFTING bola vytvorená špeciálne na zrelú pleť (40+), pre ktorú sú typické vrásky, ochabnutosť a strata pevnosti.

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE PROTI VRÁSKAM

Pravidelné používanie produktov na domáce ošetrenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie úspešných výsledkov ošetrenia a na ich trvalé udržanie.

PERFECT TIME DENNÝ SPEVŇUJÚCI KRÉM S PEPTIDMI

Špeciálne pôsobiaci denný krém na regeneráciu a spevnenie pleti. Obohatený unikátnym komplexom peptidov, ktoré pomáhajú výrazne zjemniť vzhľad jemných vrások a slúži aj ako prevencia vzniku nových vrások, posilňujú povrchovú štruktúru pokožky a prinášajú efekt liftingu.

Ráno a večer

c the success cleanser.jpg

PERFECT TIME HĹBKOVO PÔSOBIACI NOČNÝ KRÉM S PEPTIDMI

Výživný nočný krém pomáha spevňovať, minimalizuje vzhľad jemných vrások a prináša efekt liftingu.

Večer

 

PERFECT TIME KIT

 • DENNÝ SPEVŇUJÚCI KRÉM S PEPTIDMI
 • NOČNÝ KRÉM S PEPTIDMI
 • JEMNÉ GÉLOVÉ MYDLO

AGE DEFENSE CC KRÉM SPF 50

PERFECT TIME KRÉM NA KRK A DEKOLT S PEPTIDMI

Špeciálne vyvinutý krém na starostlivosť o oblasť krku a dekoltu, dodáva pevnosť a prináša efekt liftingu. Obohatený o inovatívne lipopetidy a esenciálne aminokyseliny, spevňuje a regeneruje povrchovú štruktúru pokožky, bráni vzniku nových vrások, tvaruje a zvýrazňuje kontúry tváre.

Ráno a večer

perfect-time-neck.gif

PERFECT TIME JEMNÉ GÉLOVÉ MYDLO

Jemný gélový čistiaci prípravok na dôkladné a optimálne vyčistenie pleti bez narušenia rovnováhy jej prirodzenej vlhkosti.

PERFECT TIME SPEVŇUJÚCA MASKA S PEPTIDMI

Úchvatná perlová maska na spevnenie a vzpruženie pleti obohatená o rastlinné výťažky a minerály. Maska spevňuje, zlepšuje povrchovú štruktúru pokožky, zvlhčuje a dodáva pleti jednotný žiarivý odtieň.

Raz týždenne

PERFECT TIME OČNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM S PEPTIDMI

Spevňujúci očný krém obohatený o kofeín, výťažky zo sójových bôbov a smldince chloupkatého a inovatívne lipopeptidy stimuluje syntézu kolagénu, zjemňuje vzhľad výrazových vrások, zlepšuje elasticitu a dodáva pleti žiarivý vzhľad. Navyše pomáha vyhladiť a zmenšiť opuchy a vačky pod očami.

Ráno a večer

ocny_krem_WEB.jpg

PERFECT TIME ZDOKONALENÝ SPEVŇUJÚCI A LIFTINGOVI SÉRUM S PEPTIDMI

Intenzívne korekčné sérum pomáha spevňovať, minimalizuje vzhľad jemných vrások a prináša efekt liftingu.

Ráno a večer

ODSTRAŇOVAČ MEJKAPU Z PIER A OČÍ 

 
 

Produkty rady PERFECT TIME sú vždy dostupné v salóne PERSONA.