pristroje1.jpg

Starostlivosť o pleť pomocou modernej prístrojovej techniky už dávno nie je novinka na trhu a je neodmysliteľnou súčasťou kozmetických ošetrení ako najvyhľadávanejšou metódou k dosiahnutiu krásnej pleti. Prístrojové kozmetické ošetrenia veľmi účinne dopĺňajú klasickú kozmetiku a má naozaj viditeľné účinky.

Pristrojové procedúry v salóne PERSONA

MECHANICKE ČISTENIE PLETI

lifting

  • RÁDIOFREKVENCIA

 

 

MIKRODERMABRÁZIA

Mikrodermabrázia je ošetrenie špeciálnym prístrojom, kde pomocou vákua cez manipulačnú hlavicu sa dostávajú na pokožku kryštáliky mikrónových rozmerov. Tieto kryštáliky odstraňujú z povrchu pokožky odumreté bunky, nečistoty, zbytky mazu, ktoré sú okamžite odsaté vákuovým okruhom stroja. Odstránením odumretých buniek zvyšujeme vlastnú obnovovaciou schopnosť pokožky, zlepšuje sa stav epidermisu, strácajú sa drobné vrásky, lepšie sa dajú vpracovať účinné látky, zvyšuje sa krvný obeh.

ultrazvukové čistenie pleti

Ultrazvukové čistenie  pleti je jedným z spôsobov mechanického povrchového čistenia pokožky. Je neinvazívne a veľmi príjemné ošetrenie a tvory základ niektorých procedúr v salóne PERSONA.

Ultrazvukové vlnenie preniká do pokožky, kde lieči zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Ultrazvuk odstraňuje odumreté bunky a vedie k viditeľnému zlepšeniu pokožky, čistí blokované kožné žľazy a pomáha pri odstraňovaní podkožného tuku.

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia – neinvazívny lifting tváre. Efekt omladenia a dokonalé spevnenie kože. Pri ošetrení rádiofrekvenciou dochádza k napätiu fibróznych vláken a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Zároveň vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, čo má za následok zmenšenia tukových buniek a viditeľné zlepšenie celulitídy. Pri tvárovej RF stimuluje a aktivuje fibroplasty, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navracia tak pokožke hebkosť, pevnosť a pružnosť tam, kde ju najviac potrebuje.

KYSLÍKOvý lifting

Kyslíkový lifting je to neinvazívna bezbolestná procedúra ošetrenia tváre, krku a dekoltu. Vo vzduchu sa nachádza len menej ako 21 percent kyslíka, ale počas ošetrenia pomocou špeciálneho prístroja sa kyslík zmiešaný so sérom dostáva do pokožky v podstatne vyššej koncentrácii, až do 95%, Druh séra bude vybraný podľa potreby pokožky, Procedúra aktivuje krvný obeh a stimuluje metabolizmus, ktorý sa automaticky spomaľuje vekom.