EXPRESS KOZMETICKÉ OŠETRENIA

Salón PERSONA v Bratislave ponuka Vám novinku - EXPRESS KOZMETICKÉ OŠETRENIA.

EXPRES PROCEDÚRA nie je náhradou štandardnému HL ošetreniu v salóne, ale prináša viditeľne výsledky a poskytuje skvelé a rýchle riešenie na udržiavanie efektu medzi bežnými ošetreniami. Ide o alternatívne riešenie, najmä pre klientov, ktorí majú veľmi zaneprázdnené plány alebo potrebujú rýchle riešenie na poslednú chvíľu.

V našom salóne ponúkame nasledujúce Express procedúry:

  • HYDRATÁCIA 30min
  • MINI LIFTING 30min
  • EXPRESS ZRELÁ 45min
  • EXPRESS YOUNG 45min
  • OČNÉ OKOLIE 30min

HYDRATÁCIA

EXPRESNÁ HYDRATÁCIA je 30-minútové ošetrenie tváre, ktoré výrazne zvyšuje vlhkosť, zmäkčuje vzhľad jemných línií, oživuje matnú pokožku a dodáva pružnú pleť.

VÝHODY:

Jemné odlupovanie, Hydratácia, Doplnenie a optimalizácia integrity kožnej bariéry, Zlepšovanie elasticity, Obnovenie pružností.

ODPORÚČANÉ PRE: 

18 +, všetky typy pleti, pleť s príznakmi dehydratácie kože.

PROTOKOL OŠETRENIA:

1. Odstránenie mejkapu 2. Čistenie pleti hydratačným čistiacim prípravkom 3. Jemný enzymaticky mliečny peeling pre dokonale odlupovanie a hĺbkovú hydratáciu. 4. Hyaluronovy booster s vysokoj koncentracijej kyseliny hyaluronovej. 5. Hydratačná maska. 6. Záverečný CC krém.

CENA OŠETRENIA: 24,90 Eur


EXPRESNÝ MINI-LIFTING

EXPRESS MINI-LIFTING je 20-minútové ošetrenie pre tvár, zdvíhanie a obnovenie mladistvého vzhľadu. V procedúre použitý prípravky produktovej rady HL Perfect Time, ktorá je obohatená o peptidy a miorelaxanty. 

VÝHODY:

Jemná exfoliácia, Redukcia vrások, Spevnenie a lifting 

ODPORÚČANÉ PRE: 

40 +, ochabnutá koža a pleť s vráskami.

PROTOKOL OŠETRENIA:

1. Odstránenie mejkapu, 2. Čistenie pleti enzymatickým skrub-peelingom HL Daily Micro PEEL. 3. Jemný enzymaticky mliečny peeling pre dokonale čistenie pletý a hĺbkovú hydratáciu. 4. Masáže tvare s použitím unikátneho séra proti vraskám a hlboko pôsobiaceho krému s peptidmy. 5. Záverečná aplikácia spevňujúceho séra. 6. Záverečný CC krém.

express mini lift.JPG

CENA OŠETRENIA: 24,90 Eur


EXPRESS ZRELÁ

EXPRESS ZRELÁ je 45-minútové liftingove ošetrenie pre starnúcu a zrelú pleť. V procedúre použitý prípravky produktovej rady HL C THE SUCCESS, ktorá obsahuje extrémne vysoké koncentrácie vitamínu C, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, neutralizuje voľne radikály, zosvetľuje pleť, stimuluje jej prirodzene regeneračné a revitalizačne mechanizmy a zároveň obnovuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien.

VÝHODY:

Jemná exfoliácia, Hydratácia, Obnovuje pružnosť, Spevnenie a vyžíva pleti.

ODPORÚČANÉ PRE:

45+, Normálna až suchá pleť

PROTOKOL OŠETRENIA:

1. Odstránenie mejkapu, 2. Čistenie pleti čistiacim prípravkom HL podlá tipu pletý. 3. Jemný chemicky peeling pre dokonale čistenie pletý a hĺbkovú hydratáciu. 4. 10 minútový masáže tvare s použitím koncentovaneho séra s Vitaminom C a vyzivneho kréma s vitaminom C. 5. Hydratacna maska. 6. SPF alebo CC krém.

zrela.jpg

CENA OŠETRENIA: 29,90 Eur


EXPRESS YOUNG 45 min

EXPRESS YOUNG je univerzálne 45-minútové ošetrenie s masážou pre mladých žien, ktoré prinesie prijemný relax, obnovenie mladistvého vzhľadu a skrášlenie pleti.

VÝHODY:

Jemná exfoliácia, Hydratácia, Vyžíva.

ODPORÚČANÉ PRE:

18 - 35, Všetky typy pleti

PROTOKOL OŠETRENIA:

1. Odstránenie mejkapu, 2. Čistenie pleti čistiacim prípravkom HL podlá tipu pletý. 3. Jemný enzymaticky mliečny peeling pre dokonale čistenie pletý a hĺbkovú hydratáciu. 4. 10 minútový masáže tvare s použitím Aloe Vera gélu alebo Spevňujúceho Bunkového gélu s doplnením výživných kvapiek s vitamínmi. 5. Jedinečná zlata maska HL GLOW. 6. SPF alebo CC krém.

young.jpg

CENA OŠETRENIA: 29,90 Eur