STYX banner.jpg

Perfektné telo vďaka anticelulitídnemu ošetreniu z línie AROMA DERM od STYX

Aroma Derm je prírodná kozmetická starostlivosť z Rakúska výhradne pre profesionálov a salónne využitie. Je to systém celostnej, výsostne prírodnej starostlivosti najvyššej kvality, ktorá je zárukou, že pokožku udrží zdravou, pevnou a pružnou. Biologicky kontrolované čisté zložky z prírody sa starajú, vyživujú a hydratujú pleť. 

Zažite výhody tejto prírodnej kozmetiky z radu starostlivosti Aroma Derm. Dôverujte vedomostiam z AROMA terapie, ktoré sa systematicky spájajú s poznatkami z DERMatológie. Starostlivé ošetrenia pleti sú našou srdcovou záležitosťou. Vďaka jedinečnému spojeniu rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov je línia AROMA DERM prirodzenou cestou k poskytovaniu prvotriednej starostlivosti.

CELULITÍDA

Celulitída? Áno, dá sa ošetrovať! Máme proti nej účinnú zbraň!

Chcete si užívať život bez riešenia nepeknej „pomarančovej pokožky"? Máme dostupné a ideálne ošetrenie, ktoré dokáže pomocť Vašej postave a bojovať proti nerovnostiam pokožky. Zabudnite na ochabnuté tkanivá, mučivé diéty. Dovoľte, aby sme Vám predstavili náš uspešný AROMA DERM Anticelulitídny program. Prvým krokom k dosiahnutiu vysnívanej pokožky je salónne ošetrenie a potom pokračujete s podpornou starostlivosťou a výrobkami určenými na domáce použitie. Vo vašom salóne dostanete zaručené rady a tipy, pre dosiahnutie maximálneho výsledku.

Body wrapping ošetrenie resp. anticelulitídny telový zábal – je jednoduché a vysoko účinné anticelulitídne ošetrenie, ktoré vďaka špeciálne vyvinutým, čisto prírodným a efektným cello gélom, zaručí viditeľne hladšiu, pevnejšiu pokožku a merateľný úbytok veľkosti.* Unikátna kombinácia 35 esenciálnych olejov namixovaných tak, aby „spálili" tukové bunky.

Tvarovanie postavy pomocou bandáží pomáha udržať postavu vhodnú „do plaviek" po celý rok. Metóda bandážovania a tvarovania postavy od AROMA DERM pomáha vypnúť tkanivá, dosiahnuť vynikajúce výsledky a pokrok v tvarovaní Vašej postavy.

* Dosiahnuté výsledky sú individuálne.

TIPY & TRIKY

Niekoľko tipov, ako predchádzať celulitíde:

  • Zvýšte príjem tekutín – minimálne na 2-3 litre za deň, pite hlavne vodu a nesladené bylinkové čaje.
  • Správne jedenie – jedzte pomaly a s radosťou. Vaše telo Vám dá signál, že „má dosť" až po približne 20 minútach. Nejedzte počas sledovania televízie, počúvania hudby, alebo počas čítania!
  • Vedomá výživa – čerstvé ovocie a zelenina, výživné a hodnotné jedlá
  • Cvičte a hýbte sa! Choďte na prechádzku, bicyklujte, uprednostite chôdzu a schody. Spaľovanie tukov sa zvyšuje pohybom – 20 minút chôdze je lepšie ako nič
  • Vhodná starostlivosť
  • AromaDerm Créme de Contour, AromaDerm Créme Cellulite Hydratante, Masážny Anticelulitídny olej
  • Čistenie
  • Kúpeľová čistiaca soľ